W jaki sposób można przedłużyć stosunek seksualny?

Witam, chciałbym zadać dwa pytania. 1. Jak przedłużyć stosunek? Chciałbym zapewnić partnerce większą satysfakcję z seksu lecz niestety dość szybko dochodzę. 2. Podczas seksu oralnego penis szybko opada, a ja odczuwam z tego przyjemność. Partnerka nie ociera o niego zębami, nic mnie nie boli. Co z tym zrobić?

Witam Sprawa wymaga szerszego omówienia proszę skorzystać z osobistej wizyty u psychologa - seksuologa, dostanie Pan szereg zaleceń do realizacji. Pozdrawiam