W jaki sposób naprawić protezę zębową?

Witam serdecznie proszę mi powiedzieć co mam zrobic z ta sytuacją jaka mnie spotkała . Robiłem protezę zebowa na kase chorych , po jakims czasie dolna pekła . Była klejona u technika detystycznego niechlujna robota odbarwiona jest od kleju . Teraz byłem u stomatologa bo piekły haczyki i proteza sie nie trzyma , chciałem zeby oddac do na prawy lekarz mnie odesłała do technika bo mówiła ze drozej wyjdze ja byłem u tej kobiety a ona ja teraz nie mam czasu jak ja mam teraz postapic to jest chore.

Należy reklamować wykonaną pracę protetyczną w gabinecie ,w którym była wykonana - reklamacja jest bezpłatna na warunkach określonych przez NFZ.