W jaki sposób pomóc mojemu dziadkowi, który choruje na parkinsona?

Dzień dobry, chciałam się zapytać w jaki sposób pomóc mojemu dziadkowi,który choruje na parkinsona i leczy sie stale u neurologa,jednak lekarz przepisuje mu ciągle te same leki tj.Polpix SR 8mg oraz Madopar HBS i nie przynosi to efektów wręcz przeciwnie moim zdaniem choroba postępuje ,drżenie jest coraz większe ,prosze o poradę jak mozna mu pomóc aby choroba się chociaż trochę cofnęła lub nie postępowała dalej,słyszałam o rehabilitacji itp,proszę o poradę jak mu pomóc

Jest cała gama leków które się stosuje, ale bez chorego trudno coś radzić. można spróbować Asanix po 1 mg 1 x dz 1 tabl rano