W jaki sposób wyleczyć podrażnienie skóry po usuwaniu zaskórników?

Witam. Po domowym usunięciu zaskorników byłam zadowolona z efektu. Niestety po dwóch dniach skóra w tych miejscach zaczęła mi pękać i jest strasznie wysuszona. Ponadto widoczne są małe pęcherzyki. Głównie chodzi o strefy nosa. Niewielki problem pogrążyłam w dość uciążliwy stan. Jak się tym zająć w domowych warunkach?

Już Pani narobiła sobie kłopotu w domowych warunkach i teraz chce Pani dalej działać w tych samych domowych warunkach? Proszę raczej wyciągnąć z tego wniosek, że w domowych warunkach to się piecze ciasto, a nie leczy skórę. Proszę pójść do dermatologa, który najpierw wyleczy to, co Pani zepsuła, a potem poradzi i na zaskórniki.