W jaki sposób zwiększyć ilość spermy podczas wytrysku?

Witam, mam prawie 16 lat. Mój wytrysk jest bardzo mały i przezroczysty. Przede wszystkim chodzi mi o to, że jest on bardzo mały, a chciałbym mieć obfity wytrysk. Jest na to jakiś sposób? Może przyczyną jest tutaj również bardzo wolny rozwój mojego ciała. Zdecydowanie dojrzewam/dorastam o wiele później niż moi rówieśnicy. Czytałem również na tym serwisie, że energiczne sporty mogą spowodować mniejszy wytrysk a ja trenuje piłkę ręczną 5 dni w tygodniu + 6 dzień to mecze. Bardzo proszę o ewentualne porady jak zwiększyć wytrysk.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Ilość spermy, jak i płynu preejakulacyjnego jest cechą osobniczą i zmienia się wraz z wiekiem. Jej mniejsza ilość nie powinna wpływać na płodność.
Wspominasz, że Twój rozwój fizyczny przebiega trochę wolniej. Jest to bardzo istotna informacja, gdyż świadczy że nadal jesteś w trakcie intensywnego wzrostu.

Sport faktycznie może zmniejszać ilość spermy, ale nie powinien być aż tak bardzo widoczny.
Na rynku nie ma preparatów zwiększających objętość ejakulatu, gdyż tak jak wspomniałam, z medycznego punktu widzenia nie ma ona większego wpływu.

Pozdrawiam