Ilość orgazmów - jak ją zwiększyć?

Moje pytanie może jest trochę innej natury niż pozostałe. Interesuje mnie, co zrobić, żeby mieć większe libido? Czy są jakieś leki albo dieta? Mam 37 lat, seks uprawiam lub mogę uprawiać średnio 3 razy dziennie. Podczas zbliżenia mogę mieć 1-2 orgazmy, a chciałbym zwiekszyć ilość i objętość wytrysków. Oczywiście długość zbliżenia mimo, że mogę mieć 1-2 orgazmy mogę sam stymulować poprzez różne techniki. Nie mam żadnych problemów z seksem, również członka mam w miarę dużego, 17 cm z hakiem.
37 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Z Pana opisu wynika, że jest Pan młodym, zdrowym, pełnym sił witalnych mężczyzną. Nie rozumiem zatem czego dotyczy Pana problem. Leki zwiększające libido wykazują swoje działanie jedynie w przypadku patologicznego jego obniżenia. Nie zadziałają zatem w sytuacji prawidłowego libido. Warto jednak przyjrzeć się swojej diecie i w razie potrzeby zmodyfikować ją na bardziej lekkostrawną. Warto wprowadzić do niej owoce morza, pory, orzechy, jajka czyli produkty zawierające dużą ilość witaminy E a także, które są naturalnymi afrodyzjakami.
Z kolei ilość spermy jest osobniczo zmienna. Ilość uwarunkowana jest funkcjonowaniem wielu  narządów. Wskazane jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Warto jednak wspomnieć, że objętość ejakulatu jest odwrotnie proporocjonalna do liczby odbytych stosunków.
Pozdrawiam.