W jakim czasie od ekstrakcji zęba powinny się unormować wszystkie parametry w morfologii krwi?

Witam, w jakim czasie od ekstrakcji zęba powinny się unormować wszystkie parametry w morfologii krwi?

Magdalena StusiĹska

Ekstrakcja zęba nie powinna mieć wpływu na parametry krwi, nawet przy krwawieniu. Jeżeli cokolwiek może się zmienić- parametry stanu zapalnego mogą być podwyższone jeszcze kilka dni po wygojeniu miejsca po ekstrakcji.