W polu nadnercza zmiana o densyjności płynowej, nie wzmacniająca się w fazach

WITAM,PROSZĘ O WYJAŚNIENIE POJĘCIA Z TK JAMY BRZUSZNEJ:W POLU NADNERCZA PRAWEGO ZMIANA O DENSYJNOŚCI PŁYNOWEJ,NIE WZMACNIAJĄCA SIĘ W FAZACH PO PODANIU ŚRODKA KONTRAST.WLK 52x48MM,MODELUJĄCA PRAWY PŁAT WĄTROBY -NAJPEWNIEJ TORBIEL NADNERCZA.NADNERCZE LEWE NIEPOWIĘKSZONE.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŻ.

Wszystko zawarte jest w opisie. Radiolog widzi torbiel, która nie wymaga w większości wypadków żadnego postępowania poza obserwacją.