W zaaspirowanym materiale utkanie chłonne o cechach reakcji nieswoistej

Witam.Bardzo proszę o interpretację wyniku biopsji guzka tarczycy."-okolica cieśni-w zaaspirowanym materiale utkanie chłonne o cechach reakcji nieswoistej".Dodam,że poprzedni wynik biopsji tego samego guzka (6msc.wcześniej) brzmiał"zmiana pęcherzykowa,bliżej nieokreślona".Co znaczy - utkanie chłonne?Czy jest to dobry wynik?Kiedy powinnam ewentualnie go powtórzyć?Pozdrawiam.

Opis "reakcja nieswoista" nie mówi o rozpoznaniu nowotworu! Opis poprzedniej biopsji też nie wskazuje na podejrzenie nowotworu! O terminie powtórzenia biopsji powinien zadecydować lekarz , który ją zlecił lub lekarz , który ją wykonał!!! zż