Wady serca u płodu a szanse na zdrową ciążę

Witam Moja córka lat 27 zaszła w ciąże z pierwszym dzieckiem .w 21 tygodniu okazało się ze dziecko ma jedną komorę serca brak lewej reszta w porządku niestety w 30 tygodniu ciąży okazało się że dziecko nie żyje po wielkich trudach urodziła . Oto pytanie czy ma szansę aby kolejne dziecko było zdrowe cz może się to powtórzyć ta wada jest podobno nie genetyczna
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jak najbardziej istnieje szansa na donoszenie prawidłowej ciąży. Wszelkie wątpliwości należy wyjaśnić z ginekologiem podczas wizyty.