Waga 5-miesięcznego dziecka

Prosze o szybką rade moje dziecko ma 5 miesięcy córeczka i waży 9,500kg czy mam sie martwić co mam robić czy ona bedzie gruba???

Waga Pani dziecka jest stosunkowo wysoka jak na ten wiek, ale niekoniecznie świadczy to o jakichkolwiek nieprawidłowościach. Interpretacja stanu dziecka wymaga badania oraz analizy prowadzonego sposobu żywienia - dlatego niezbędny jest osobisty kontakt ze specjalistą. Najlepiej w pierwszej kolejności udać się do prowadzącego dziecko pediatry, a w następnej kolejności do dietetyka i przeanalizować dietę dziecka.