Wahania poziomu TSH pomimo stosowania Euthyrox

WITAM Zastanawiam się dlaczego za każdym razem jak mam zmienianą dawkę leku euthyrox na początku jest ok a później wyniki są różne . robię badanie co 2 miesiące i raz mam zaniżone a raz podwyższone tsh, od czego to zależy ? od sposobu odżywiania, a może od stresu ? nie wiem co mam robić iść do trzeciego endokrynologa? który penie wymyśli swoją dawkę????????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani zaufać jednemu lekarzowi oraz dać czas na dostosowanie odpowiedniej dawki. Częsta zmiana lekarzy nie sprzyja skutecznemu leczeniu.