Walka z przeziębieniem od dwóch tygodni

Od dwóch tygodni walczę z przeziębieniem,byłam u lekarza rozpoznano ostre zapalenie nosa i gardła,biorę leki od kilku dni a objawy cały czas się nasilają a szczególnie uciążliwy ból głowy i w okolicach oczu a także uciążliwy suchy kaszel,nie gorączkuję ale czuję się bardzo słaba.Czy może to być coś poważniejsze czy jednak przejdzie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie zaleconej terapii. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu najbliższych kilku dni to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.