Wąska szyjka macicy - czy będę mogła mieć dzieci?

Po badaniu HCG stwierdzono u mnie wąską szyjkę macicy, dodatkowo mam Hashimoto, czy jest szansa, że będę miała dziecko?

Dzień dobry!
Wąska szyjka macicy nie jest przeciwwskazaniem do posiadania dzieci. Ważne by była drożna. Jeśli Pani miesiączkuje, to tak na pewno jest. Wole Hashimoto też nie prowadzi do bezpłodności. Przed staraniami o potomstwo proszę zadbać, by hormony tarczycy były w normie.
Z poważaniem