Wąski ubytek ciała modzelowatego pomiędzy płatem a pniem

Mam 28 lat w ostatnich miesiącach zemdlałam 3 razy podobno wyglądało to jak padaczka (lekarz stwierdził ze z opisu to jest padaczka przypisał leki), wysłał mnie na rezonans głowy z kontrastem, wyniki:stwierdza się wąski ubytek ciała modzelowatego pomiędzy płatem a pniem z wąskim poprzecznym pasmem podwyższonego sygnały w obrazach Flair. Obraz budzi podejrzenie wtórnych zmian zanikowych (degeneracyjnych), mniej prawdopodobna hypoplazja. Innych istotnych zmian sie nie stwierdza. Proszę o pomoc

Należy wykonac też badanie EEG. Czasami może byc to badanie rozstrzygające. Należy jednak pamiętac, że prawidłowy wynik badania EEG nie wyklucza padaczki.