Wgłębienie w głowie po wypadku i szwach

Mam problem kilka lat temu spadla mi szafa na glowe mialam w tym miejscu szyte... po kilku latach spostrzeglam sie ze mam w tym miescu wglebienie i taki guzek na tym boje sie ze to cos powaznego . Nie mam zadnych objawow bylam z tym u lekarza powiedzial ze mam sie nie pokoic ze to tylko narosl ale ja jednak boje sie ze mam jakiegos guza ..... niewiem co robic bo caly czas mysle o tym

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi, który oceniał zmianę. Najpewniej jest to narośl skórna w miejscu urazu/szycia skóry.