Wibrator w odbycie

Mam problem wiem że to głupie i śmieszne ale utknął mi wibrator w odbycie już 24h próbuje go wyjąć i nic mam nadzieję że jest jakiś sposób. żeby go wyjąć bez wizyty u lekarza Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli pomimo wielu prób przez okres 24 godzin nie udało się usunąć ciała obcego z odbytu to raczej nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. Proszę udać się do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego lub izby przyjęć, gdzie zostanie udzielona fachowa pomoc.