Widoczna szczelina złamania bez przemieszczenia
2002r powikł złamanie TH 12 obecnie na TK widoczna szczelina złamania bez przemieszcz.dokanałow Kątowe ustaw pogranicza lędźw-krzyż. długołuk. skolioza k.ledźw-krzyż.Rezerwa objętościowa kanału zachowana Cechy spondylozy w kr.p-l z osteofit.brzeżną nasilona na krawędziach przednich trzonów kręgów Th 11-Th12 Bad .MR k.szyjnego- zaburzona statyka, obnizona wys.tarcz od C3-C7 nieprawidłowy sygnał zm. degener. wypuklenia pierść.włókn.w/w tarcz ucisk worka oponowego, wtórne styczne modelow. rdzenia

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wymaga odniesienia do aktualnego stanu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.