Widoczna szczelina złamania bez przemieszczenia

2002r powikł złamanie TH 12 obecnie na TK widoczna szczelina złamania bez przemieszcz.dokanałow Kątowe ustaw pogranicza lędźw-krzyż. długołuk. skolioza k.ledźw-krzyż.Rezerwa objętościowa kanału zachowana Cechy spondylozy w kr.p-l z osteofit.brzeżną nasilona na krawędziach przednich trzonów kręgów Th 11-Th12 Bad .MR k.szyjnego- zaburzona statyka, obnizona wys.tarcz od C3-C7 nieprawidłowy sygnał zm. degener. wypuklenia pierść.włókn.w/w tarcz ucisk worka oponowego, wtórne styczne modelow. rdzenia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wymaga odniesienia do aktualnego stanu klinicznego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.