Widoczna zmiana o niejednorodnej echostrukturze i mieszanej echogeniczności
Witam. Moje 10 mieś.dziecko ma guza pod pacha .proszę o interpretacje usg.w dole pachowym widoczna zmiana o niejednorodnej echostrukturze i mieszanej echogenicznosci wielkości 19x10 mm.w jej obrębie drobne zwapnienia..zmiana ma lacznosc z między żebrem i opłucną.powiększone wezly szyjne.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, niestety wynik badania USG jest dosyć mało dokładnym badaniem. Wskazane jest ewentualnie uzupełnienie badania o bardziej dokładne badanie obrazowe oraz pobranie lub usunięcie zmiany w celu weryfikacji charakteru zmiany. Zalecam wizytę u pediatry i ewentualnie u onkologa bądź hematologa dziecięcego. Pozdrawiam.