Widoczna zmiana o obniżonej echogeniczności, dobrze odgraniczona, niejednorodna

Prosze o interpretacje. Wiem że na tym etapie niczego nie mozna wykluczyć ale chciałam sie dowiedzieć czy oprócz najgorszego tzn miesaka moze taki guzek byc czymś mniej lub niegroźnym.Po str przyśrodkowej m płaszczkowatego w jego 1/2dł widoczna zmiana o obniż echogeniczności,dobrze odgraniczona,niejednorodna,ze zwapnieniami,30x10x32mm z unaczynieniem w PD-Zmiana wytwórcza?Mięsień płaszczkowaty o zachowanej ciągłości.Czy taki opis usg musi świadczyć o nowotw?Czy moze to byc jskas łagodna zmiana?

Obraz należy skonfrontować z wywiadem i prawdopodobnie uzupełnić o dalszą diagnostykę. Nie można wykluczyć żadnej możliwości po przeczytaniu tego opisu. Za mało danych. Nie przechylę szali wiedzy na żadną ze stron.

Nie musi to być zmiana nowotworowa, ale nie mogę tego wykluczyć na podstawie podanego przez Pana opisu! Koniecznie proszę zgłosić się do najbliższego ośrodka onkologicznego! zż