Widoczne hemoroidy podczas wypróżnienia

Witam. Mam pewien problem,mianowicie chodzi o hemoroidy. Podczas wizyt w toalecie wychodzą,a po wypróżnieniu wracają na miejsce. Jak duży to stopień zaawansowania? Jak leczyć zachowawczo i co spożywać? Czytałem o błonniku,owoce i warzywa itd. Ogólnie to jestem aktywnie ruchowo i nie wiem skąd ta przypadłość u mnie. Proszę o komentarz. Pozdrawiam.

To 2 stopień zaawansowania. Najlepiej radykalnie załatwić sprawę i usunąć hemoroidy operacyjnie lub metodami małoinwazyjnymi jak DGHAL /METODA Morinagi/. Dieta bogatoresztkowa dla regularnych wyróżnień, unikanie alkoholu . Nic się więcej nie da zrobić. Najlepiej jednak zrobić zabieg u dobrego proktologa.