Widoczne metalowe pręty stabilizujące i wprowadzone poprzez nasady łuków kręgów

Wynik po8 miesiącu operacji kregosłupa .stan po stabilizacji na pozL4/L5widoczne metalowe pręty stabilizujące wprowadzone poprzez nasady łuków kręgowL4/L5po stronie prawej,prawidłowy obraz pooperacyjny.Spłycona lordoza,szerokość kanału kręgowego w wym.strzałkowymw normie.Wysokość trzonów prawidłowa,na poz.L4/L5niewielki przydomek na odl.3,5mm.poz.L4/L5przestrzen międzykręgowa znacznie zwężona,pozostałe prawidłowej szerokośći.Opis badania nie jest cały wysyłam dalszy opis nr2

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne bardzo istotne nieprawidłowości. Ponadto nie zamieściła Pani żadnych danych klinicznych. Nie mam także możliwości przeczytania drugiej części opisu. Sugeruję konsultację ze specjalistą, który zlecił wykonanie badania.