Widoczne żyły na głowie u półrocznego niemowlaka

Witam moja coreczka ma prawie 6 miesiecy. Ma bardzo widoczne zyly na glowie o grubosciu 3 mm. Te zyly sa dwie . Na wysokosci uszu i z tylu czaszki I dwa siniaki na ciemieniu, Pani pediatra powiedziala. ze mozliwe, ze odziedziczyla po tatusiu naczyniowe problemy. Maz ma migrene. Czy to jest normalne?

Magdalena StusiĹska

Bez obejrzenia dziecka trudno cokolwiek powiedzieć- ale jeśli dziecko rozwija się normalnie proszę się na razie nie niepokoić.