Widocznie dobrze ograniczony hypoechogeniczny guzek

Kobieta lat 30. Po badaniu usg lekarz stwierdza widoczny dobrze ograniczony hypoechogeniczny guzek o wym. 6*4mm (Birads2). Na pograniczu klp i kw górnej lewej piersi hypoechogeniczny guzek tkankowy 14*8mm o policyklicznych zarysach (Birads2) ,torbiel wym 25*10mm (Birads2)położona na głębokości 16mm.Poszerzonych przewodów w obu piersiach nie uwidoczniono. W obu dołach pachowych prawidłowe niepowiększone węzły chłonne. Proszę o odpowiedź co to znaczy?

Według klasyfiakcji :BI-RADS 2 - oznacza zmiany niepodejrzane (np.torbiele), które wymagają kontroli raz w roku; BI-RADS 3 -oznacza zmiany prawdopodobnie łagodne (np. włókniakogruczolak) i zaleca przeprowadzić kontrolne USG za około 6 mcy. Wg opisu badania policykliczny guzek na pograniczu klp i kwg piersi lewej odpowiada włókniakogruczolakowi (bo jest policykliczny) - czyli BI-RADS 3. Proszę zrobić kontrolne USG za 6 mcy.