Widoczność dwóch pęcherzyków a brak okresu

Okres spoznia mi sie 4 dzien. Miesiaczkuje co25dni.Ostatni miałam1.04 wspolzyje bez zabezpieczenia Test zrobilam w dzień planowanego krwawienia negatywny. Od paru dni dziwnie boli glowa plecy tak jak by przy nerkach, sluz mialam ostatnio duzo takiego klejacego a od wczoraj go nie mam tylko takie uczucie że mokro mam w środku.Dziś brzuch zaczol bolec jak na@ale jej nie mam i dostalam biegunki brzuch ustał23.05na usg lekarz widział dwa duże pechezyki na jajniku czy to ma zwiazek z brakiem okresu

Proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona wskazana jest wizyta u ginekologa w celu diagnostyki hormonalnej i powtórzenia USG narządu rodnego. Brak miesiączki i nieprawidłowy obraz jajników mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi.