Widoczny miąższ płucny bez zagęszczeń i wzmożony rysunek okołooskrzelowy w RTG klatki piersiowej
Witam.Chcialbym sie dowiedziec co oznacza opis widoczny miazsz plucny bez zageszczen i wzmozony rysunek okoloskrzelowy w dolnej czesci pluca prawego chodzi o rtg klatki piersiowej.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku jedyną nieprawidłowość stanowi wzmożony rysunek okołooskrzelowy, co może być wynikiem na przykład zmian zapalnych. W celu szczegółowej interpretacji wyniku badania konieczne jest jego zestawienie z danymi klinicznymi.