Widoczny nieostro odgraniczony obszar o niejednorodnie wzmożonej echogeniczności

Proszę o interpretacje Usg tarczycy: Po o wymiarach 64x24x28mm obu 23,5 ml. W części śr.dln widoczny nieostro odgraniczony obszar o niejdnorodnie wzmożonej echogen 41x24 mm. Bogata energia przepływów (IV typ unaczynnienia). W badaniu z użyciem elastografii obszar ten w części tkankowej charakteryzuje mniejsza od otoczenia scisliwosc tkanek (asteria 3). Tchawica nieznacznie przemieszczania na stronę lewa. Węzły ok. Badania ok. Biopsja ok. Czy powinnam decydować się na zabieg? Dziękuję z góry

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa, a co dokładnie przedstawia biopsja i czy napewno była wykonana ze zmiany?