Interpretacja opisu USG piersi
Witam proszę o interpretacjie opisu usg piersi W piersi lewej na godzinie 12 powyżej brodawki ,widoczny jest policyklicznego obrysu obszar o obniżonej echogenicznosci11*9*11mm. W badaniu opcji elastografii obszar ten charakteryzuje wyraźnie mniejsza od otoczenia ściśliwość tkanek ( Tsukuba 4). Z góry serdecznie dziekuje

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Przebieg badania mammograficznego
Witam , wynik wymaga omówienia z ginekologiem. Myślę , że będzie potrzebna biopsja! Skala Tsukuba jest informacją dodatkową w badaniu usg i nie stanowi o rozpoznaniu! z.żurawski