USG piersi i wynik BACC zmiany

Mam 47 lat. W USG w piersi widoczny obszar niskeochogeniczny o wymiarach 10x5x9. W badaniu z użyciem opcji elastografii obszar charakteryzuje przewaga tkanek o mniejszej od otoczenia ściśliwości. Mój wynik BACC tej zmiany. Masy białkowe, rozproszone i w drobnych płatach komórki nabłonka przewodowego. W nielicznych komórkach zaznaczona dyskarioza dużego stopnia. Proszę o interpretację.

Wynik nie wskazuje na obecność procesu zlośliwego - proszę jednak koniecznie skontaktować się z lekarzem ,który zlecił/wykonał biopsję w celu ustalenia dalszego postępowania!!! zż