Wieczorne biegunki po wypiciu kawy

Witam, Mam problem z wieczornymi biegunkami po kawie sypanej, Nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu , Pijam jedną kawe dziennie po sniadaniu ok 2 godzin pozniej strasznie sie czuje ciagle rzzniecia w jelitach jakby mi sie tam nazbieralo z 5 litrów (rzadkiego stolca) no i wieczorem zawsze biegunka jest tak przewaznie z 2 razy w tygodniu albo wiecej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę zaprzestać spożywania kawy sypanej. Jeśli dolegliwości mnie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.