Wiek ciąży i wynik USG
Dzien dobry, Jakis czas temu bylam na badaniu USG i lekarz ginekolog powiedział mi ze jestem w 8 tyg i 2 dni ciąży. Zarodek ma wielkość 17 mm. Po moim obliczeniu wynika ze do zapłodnienia doszło 23.11. A Okres miałam 18.11 czy lekarz mógł sie pomylić w obliczeniu? Czy możliwe jest ze w tym okresie zaszłam w ciąże? Z góry dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Ocena w badaniu radiologicznym zależy od wielu czynników- między innymi od ułożenia dziecka. Nigdy nie da się ocenić dnia zapłodnienia z dokładnością co do godziny- jednak w opisanym przez Panią przypadku możliwość zapłodnienia 23.11 jest prawdopodobna.