Wielkość serc i szerokość śródpiersia w normie

Witam serdecznie.Dziś odebraałem zdjęcie trg klatki piersiowej P-A. Zmiana guzkowa wlk3mm w prawym szczycie. W dolnym polu prawego płuca nie wielkie wzmożenie rysunku zrębowego Lewe płuco bez ogniskowych zmian. Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Wielkość serc i szerokość śródpiersia w normie. Bardzo proszę o odpowiedż.Pozdr.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zmiana guzkowa w szczycie płuca prawego wymaga dalszej diagnostyki. Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza, który zlecił jego wykonanie. Prawdopodobnie zostanie Pan/Pani skierowana na tomografię komputerową klatki piersiowej.