Wielopoziomowa dyskopatia kręgosłupa lędźwiowego wypukliny L-1 do L-5

wielopoz.dyskop. kreg. lędzw. wypukliny L-1do L-5 bóle od pośladków do palców lewej nogi i mrowienie , nasila podczas stania i siedzenia,narasta przy leżeniu boli cała miednica i druga noga.Przechodzi na chwile ,gdy wstanę Bóle sa od 4 miesięcy.Miałam fizykoterapie . 3 razy akupun. w porad.bólu,2 * dzien. olfen 75 , 1* Pregabalin Sandox 75 od 10 dni, plaster transtec 35ug/h 20 mg pół plastra ,dzis o 20 kolejną połówkę ,od niedz cały,wizyt.u ortop.20 .05 nie wytrzymuje bolu brałam też padolten,tramal,śpię najwyżej 2 godz. nie potrafię leżeć na wznak ,przy siedzeniu piecze pod prawym udem i w z gięciu a chwilami mrowjeje,w Urazowym Szpitalu w Piekarach termin 5 07.2017.Gdzie mam pójść z moim bolem .Poradnia bólu 7.05

Witam,
jeśli ból będzie nie do zniesienia, mogę jedynie doradzić pogotowie. Dopiero pełna diagnostyka może określić zakres i sposób leczenia.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.