Więzadło krzyżowe przednie umiarkowanie pogrubione i o podwyższonym sygnale
Witam odebrałam wynik rezonansu prawego kolana i napisano: więzadło krzyżowe przednie umiarkowanie pogrubione i o podwyższonym sygnale w t2 w części dystalnej podejrzenie przebytego naderwania niewielkiej części włókien. Co oznacza taki opis? i jak się to leczy ponieważ kolano boli coraz bardziej i przeszkadza w codziennych czynnościach? Bardzo proszę o odpowiedz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam. W tej sytuacji konieczna może być operacyjna wymiana więzadła. Proszę skonsultować wynik z ortopedą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.