Wilgotność okolicy odbytu

Witam, Piszę do Państwa z krępującym problemem - dość często mam spocony (nie wiem czy to dobre określenie) odbyt. Nie mam pojęcia czy to jest właśnie pot czy jakaś przeźroczysta wydzielina, ale pojawia się czasem w ciągu dnia i praktycznie zawsze gdy dochodzi do podniecenia, co jest bardzo niekomfortowe. Dodam, że mam zespół jelita drażliwego i podczas kolonoskopii nie wykryto żadnych zmian odbytu. Czym może być to spowodowane? Czy trzeba się udać do specjalisty proktologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.