Wirusowe zapalenie wątroby i ból po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

moja córka 45 lat ma wirusowe zapalenie wątroby leczy się ,ale musiała przerwać leczenie bo miała laparoskopię usunięcia woreczka żółciowego miała w woreczku błoto i dużo polipów teraz bardzo bolą ją plecy i żołądek stosuje dietę ale też ją boli.proszę o pomoc martwię się o córkę,

Trudno mi cokolwiek doradzać na podstawie tak niepełnych informacji klinicznych i braku wyników dodatkowych kontrolnych badań laboratoryjnych czy też obrazowych. Najlepiej z tymi problemami córka powinna skonsultować się ponownie z chirurgiem prowadzącym jak i gastroenterologiem.