Zapalenie wątroby HCV i stan po usunięciu pęcherzyka żółciowego

mam zapalenie wątroby hcv usunięto mi woreczek żółciowy bo miałam dużo polipów i z tego powodu przerwałam leczenie wątroby,ale od usunięcia woreczka boli mnie żołądek i plecy między łopatkami ,prowadzę dietę,ale to nic nie pomaga ,przestaje boleć jak coś zjem ,ale za godzinę znowu boli ,proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy zapalenia błony śluzowej żołądka. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

W ramach porady internetowej bez badania pacjenta nie jestem w stanie pomóc. Konieczna wizyta u lekarza, sugeruje też kontakt z lekarzem u któego leczy się PAni z powodu HCV by wznowić leczenie.