Bóle pleców przy wirusowym zapaleniu wątroby

moja córka 45 lat ma wirusowe zapalenie wątroby hcv,leczy się ale musiała przerwać leczenie bo miała w woreczku żółciowym duże i dużo polipów, zrobiono jej laparoskopię usunięcia woreczka żółciowego i od tego czasu ma ból pleców między łopatkami i boli ją żołądek,martwię się o córkę bardzo proszę o pomoc,dziękuję matka.

Po usunięciu pęcherzyka żółciowego niezbędne jest trzymanie diety. I to bardzo rygorystyczne. Proszę sprawdzić CRP i poziom bilirubiny oraz wykonać kontrolne USG jamy brzusznej. Nie zapominać o diecie.