Zabiegi endermologii po wycięciu płata tarczycy

Witam! 2 miesiące temu przeszłam operację usunięcia jednego płata tarczycy, miałam tam mały guzek, który na szczęście po badaniu histopatologicznym okazał się całkiem niegroźny. Czuję się już całkiem dobrze i chciałabym wiedzieć, czy mogę bezpiecznie zacząć korzystać z zabiegów endermologii i czy lekka niedoczynność tarczycy (która być może mam) jest przeciwwskazaniem do tego rodzaju zabiegów, na których nie ukrywam bardzo mi zależy. Chciałabym również wiedzieć, czy zabiegi guam są również bezpieczne w moim przypadku? Dziękuję za odpowiedź.

Witam! Doradzam zacząć od wizyty u endokrynologa celem weryfikacji czynności tarczycy. Przy prawidłowej czynności hormonalnej i dobrym przebiegu pooperacyjnym oraz optymalnym gojeniu nie powinno być przeciwwskazań. Pozdrawiam