Ryzyko ciąży po chwilowym wprowadzeniu penisa do pochwy

Witam, moje pytanie brzmi następująco. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę, gdy penis zostaje na chwilę wprowadzony do pochwy, niewyczuwalny był preejakulat ani nie doszło do wytrysku, akurat sytuacja miała miejsce podczas dni płodnych?

Witam! W związku z faktem, że preejakulat jest produkowany prawie zawsze w stanie podniecenia seksualnego, to pomimo braku jego wyraźnej ilości, nie można go wykluczyć w opisanej sytuacji. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki można stwierdzić, że prawdopodobieństwo zapłodnienia jest minimalne, ale nie można go wykluczyć całkowicie. Pozdrawiam serdecznie!