Ciemna krostka w pobliżu odbytu

Witam! Wyskoczyło mi coś przy odbycie, jest to napuchnięte i lekko czarne. Pojawiło mi się to ok. 4 raz. Myślałem, że jest to pryszcz lub coś podobnego, ale chyba nie. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie! Opis zmiany nie jest charakterystyczny, z tego powodu bez obejrzenia zmiany, dokładnego zebrania wywiadu i badania lekarskiego nie da się określić co jest przyczyną dolegliwości. Aby zostało postawione rozpoznanie konieczna będzie wizyta u lekarza. Proszę się udać do lekarza rodzinnego lub do dermatologa. Do specjalisty tego nie jest konieczne skierowanie. Proszę zmiany nie drażnić, nie drapać, unikać obcisłej i sztucznej bielizny. Pozdrawiam