Wizyta u proktologa podczas miesiączki

Wizyta u proktologa. Witam. W przyszlym tyg ide do proktologa. Jednak boje sie ze w tym dniu wypadnie mi najbardziej obfity dzien miesiaczki. Nie chce odwolywac wizyty bo sie mecze z problemem a nie uznaje totalnie tamponow. Co powinnam zrobic jesli niestety ta miesiaczka mi wypadnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pomimo wszystko proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia badania zostanie wyznaczony nowy termin wizyty.