Wkładka domaciczna merida z powodu endometriozy

Witam Od 7 miesięcy mam wkładkę domaciczna merida z powodu endometriozy. Od 2 miesięcy brak miesiączki a przy tym silne bóle w dolnej części brzucha. Cy może to być spowodowane wkładka? Przy tym mam dużo zrzutów. Czy powinnam pójść do lekarza? wkładka nie usmierzyla bólu. I czy ta choroba jest wyleciała.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować opisanych objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.