Włoski na brodzie i piersiach

jaka moze byc przyczyna ze na brodzie i piersiach rosną mi wloski? gdzie sie z tym udać jestem kobietą i krępuje mnie to może są jakieś sposoby na to?

Wszystko zależy od nasilenia zmian. BYć moze wystarczą regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym i np. depilacja laserowa. Może Pani udac się również do endokrynologa celem sprawdzenia poziomu hormonów, choć z reguły niewielkie owłosienie jest sprawą fizjologiczną.