Nasilenie owłosienia u 30-latki

Dzien dobry, od 5 lat nasililo sie u mnie owlosienie, jest bardzo mocne, wloski geste, dochodzi jeszcze ze wlosy mi sie bardzo oslabily i jest ich o polowe mniej. Jestem zalamana bo to juz nie tylko Problem estetyczny, zmienilam sie nie do rozpoznania..Co moge robic/leczyc? Prosze o pomoc. 30-latka

Po wykonaniu badań jeśli problem będzie nadal występował można przy kolorze ciemnym włosa wykonać depilację laserową, przy kolorze jasnym włosa pozostaje depilacja za pomocą wosku.