Włożenie palca do pochwy po uprzednim dotykaniu penisa a ciąża

Chłopak wsadzał mi palca, a szybciej dotykał sobie. Okresu nie mam regularnego, za dwa tygodnie powinnam dostać go najpóźniej, miałam 2-dniowe krwawienie międzymiesiączkowe i strasznie bolą mnie piersi, dwa razy zakręciło mi się w głowie i boli mnie w podbrzuszu.

Czy w taki sposób mogłam zajść w ciążę?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Jeśli doszło do kontaktu ejakulatu lub preejakulatu ze środowiskiem pochwy to nie można wykluczyć możliwości ciąży. Objawy zgłaszane przez Panią są nieswoiste, nie można jednoznacznie stwierdzić czy są spowodowane zapłodnieniem.

Proponuję poczekać do spodziewanego terminu okresu i wówczas wykonać test ciążowy.

Redakcja abcZdrowie.pl