Woda mineralna w diecie 7-miesięcznego dziecka

Witam. Chciałabym wprowadzić do diety mojego 7 miesięcznego dziecka wodę źródlaną lub mineralną. Bardzo proszę o odpowiedź, która z nich będzie właściwsza dla tak małego dziecka i podanie przykładowych nazw. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Zaleca się wodę źródlaną, co do konkretnej nazwy ma preferencji, ewentualnie proszę poszukać takiej która jest pozytywnie zaopiniowana przez Instytut Matki i Dziecka.