Wodnista wydzielina z pochwy w 25. tygodniu ciąży

witam , jestem w 25 tyg ciazy i od kilku dni pojawila sie u mnie wodnista wydzielina z pochwy, nie ma zapachu ani koloru , najczesciej rano lub kiedy wydmuchuje nos. w 11 tyg mialam krwiaka i trafilam do szpitala z silnym krwawieniem . moze dlatego jestem troche przewrazliwiona ale bardzo sie martwie . prosze o odpowiedz .

Koniecznie proszę się zgłosić do swojego lekarza prowadzącego celem wykluczenia sączenia wód płodowych ewentualnie infekcji pochwy. Pozdrawiam