Wole guzkowe i zmiana centralnie w USG
Witam,proszę o interpretację wyniku tarczycy z USGPP zmiana centralnie - 7x5x6MM. PP ściana tylna 6,9x4,9MMWole guzkowe

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie gruczołu tarczowego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.