Kostniak w sitowiu prawym o średnicy 8 mm w wyniku TK głowy
prosze o wyjasnienie wyniku tk glowy Kostniak w sitowiu prawym o srednicy 8mm

KOBIETA, 74 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie kości sitowej. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.